Ocena jakości kształcenia przez absolwentów Uniwersytetu Opolskiego

Szanowna Absolwentko, Szanowny Absolwencie!

Gratulujemy ukończenia studiów na Uniwersytecie Opolskim! Chcielibyśmy zaprosić Cię do podsumowania swoich studiów i udzielenia odpowiedzi na pytania dotyczące ich jakości, organizacji oraz efektów. Akademickie Centrum Karier we współpracy z wydziałowymi komisjami do spraw doskonalenia jakości kształcenia przygotowało kwestionariusz ankiety, która pomoże nam zrozumieć nasze mocne i słabe strony i rozwijać ofertę edukacyjną uczelni.

Udział w badaniu jest całkowicie anonimowy, chociaż ze względu na rzetelność przedsięwzięcia zostaniesz poproszona / poproszony o podanie swojego numeru indeksu i numeru dyplomu. Chcemy mieć pewność, że odpowiedzi, które zbieramy w oddzielnej bazie, anonimowo, pochodzą od naszych tegorocznych absolwentów.

Przygotuj proszę oba numery (indeksu oraz dyplomu) - posłużą one jako token, o który zostaniesz poproszona / poproszony po przejściu do ankiety. Wpisz je ciągiem, jeden po drugim, bez spacji.

Dodajemy informacje o absolwentach uprawnionych do badania pierwszego i 15. dnia każdego miesiąca. Jeśli obroniłaś / obroniłeś się 29 czerwca - będziesz mogła / mógł wziąć udział w badaniu dopiero od 1. lipca popołudniu.

Ankieta jest aktywna do końca października 2015 roku. Możesz ją rozpocząć i wrócić do swoich odpowiedzi, ale sądzimy, że jest tak krótka, że warto wypełnić ją od razu. Nie powinno zająć to więcej niż kilka minut.

Jeśli będziesz mieć kłopoty z zalogowaniem się do swojej ankiety, skontaktuj się z nami pod adresem socjolab@uni.opole.pl.

Kliknij aby rozpocząć badanie.

Dziękujemy za poświęcony czas! Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna!
W imieniu zespołów pracujących nad jakością kształcenia na Uniwersytecie Opolskim,

Michał Wanke, koordynator badania
.