Rektorzy

Zdjęcie Rektora 
Uniwersytetu Opolskiego - Prof. dr. hab. Marka 
Masnyka
Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Opolskiego
prof. dr hab. Marek Masnyk

Tel.: +48 77 541 5903
E-mail: rektorat@uni.opole.pl
E-mail: marek.masnyk@uni.opole.pl

Godziny przyjęć:
poniedziałek 10.00-12.00 po wcześniejszym umówieniu się

Zdjęcie Prorektora ds Nauki - dr hab. Jacka Lipoka, prof. UO
Prorektor ds. nauki
Pierwszy zastępca rektora
prof. dr hab. Jacek Lipok

Tel.: +48 77 541 5904
E-mail: rektorat@uni.opole.pl
E-mail: jacek.lipok@uni.opole.pl

Godziny przyjęć:
wtorek, środa w godz. 09.00-11.00 po wcześniejszym umówieniu się

Zdjęcie Prorektora ds. rozwoju i finansów - dr hab. inż. Rafała Matwiejczuka, prof. UO
Prorektor ds. rozwoju i finansów
dr hab. inż. Rafał Matwiejczuk, prof. UO

Tel.: +48 77 541 5904
E-mail: rektorat@uni.opole.pl
E-mail: rafal.matwiejczuk@uni.opole.pl

Godziny przyjęć:
środa, czwartek w godz. 09.30-11.00 po wcześniejszym umówieniu się

Zdjęcie Prorektor ds. kształcenia i studentów - dr hab. Izabelli Pisarek, prof. UO
Prorektor ds. kształcenia i studentów
dr hab. Izabella Pisarek, prof. UO

Tel.: +48 77 541 5905
E-mail: rektorat@uni.opole.pl
E-mail: izabella.pisarek@uni.opole.pl

Godziny przyjęć:
środa, czwartek w godz. 13.00-14.00 po wcześniejszym umówieniu się

Zdjęcie Prorektor ds. Collegium Medicum - dr hab. Renaty Szyguły, prof. UO
Prorektor ds. Collegium Medicum
dr hab. Renata Szyguła, prof. UO

Tel.: +48 77 442 3524
E-mail: rektorat@uni.opole.pl
E-mail: renata.szygula@uni.opole.pl

Godziny przyjęć:
wtorek, czwartek w godz. 10.00-12.00 po wcześniejszym umówieniu się


BIURO REKTORA

Rektorat

Collegium Maius

pl. Kopernika 11
45-040 Opole
e-mail: rektorat@uni.opole.pl
tel. +48 77 541 5903-05

dr Małgorzata Mitrus, dyrektor Biura Rektora
mgr Lidia Serwecińska
mgr Katarzyna Szmyt


Collegium Salutis Humanae

ul.Katowicka 68
45-060 Opole
e-mail: rektorat@uni.opole.pl
tel. +48 77 442 3523-4

mgr Maria Dziuba-Pec
Aleksandra Kaczmarek


Audytor wewnętrzny

mgr Jolanta Soboń
e-mail: sobon@uni.opole.pl
tel. +48 77 452 70 04


Nadzór Prawny i Właścicielski

e-mail: bp@uni.opole.pl
tel. +48 77 541 59 33
tel. +48 77 541 60 76

r. pr. Marek Sztęborowski, koordynator Zespołu radców prawnych
r. pr. Piotr Gdalewski
r. pr. Mateusz Tusiński
mgr Monika Jonczyk
mgr Natalia Wojtenek


Inspektor Ochrony Danych

mgr Jacek Najgebauer
e-mail: jacek.najgebauer@uni.opole.pl
tel. +48 77 452 70 99


Sprawy Obronne i Obrona Cywilna Ochrona Informacji Niejawnych

mgr Jacek Najgebauer

mgr Andrzej Śliwa

e-mail: asliwa@uni.opole.pl
tel. +48 77 452 60 98

mgr Robert Rudek
e-mail: robert.rudek@uni.opole.pl
tel. +48 77 442 35 36


Kierowca Rektora

Jarosław Mokrzycki

BIURO FINANSOWE

ul. Oleska 48, pok. 121, 122, 123, 45-052 Opole
e-mail: biurofinansowe@uni.opole.pl

mgr Konstanty Gajda, dyrektor Biura Finansowego
e-mail: kgajda@uni.opole.pl
tel. 77 452 73 00

mgr Krzysztof Małys, główny specjalista
e-mail: krzysztof.malys@uni.opole.pl
tel. 77 452 73 01

mgr Anna Wystub, referent
e-mail: anna.wystub@uni.opole.pl
tel. 77 452 73 06

.