Pełnomocnicy

Pełnomocnik ds.tytuł, stopień, imię, nazwiskokontakt
ochrony radiologicznej dr hab. Agnieszka Dołhańczuk-Śródkaagna@uni.opole.pl
e-learningu dr Józef Hurekjozef.hurek@uni.opole.pl
osób niepełnosprawnychdr Agnieszka Włochawloch@uni.opole.pl
jakości kształceniadr Maria Buckabuckamaria@wp.pl
projektów dydaktycznych i rozwojowych UO w bieżącej perspektywie finansowej 2014-2020dr Anna Bruskaabruska@uni.opole.pl
systemu POL-ondr Małgorzata Mitrusmmitrus@uni.opole.pl
imprez i imprez masowychmgr Szymon Wolfswolf@uni.opole.pl
Międzynarodowego Centrum Badawczego na rzecz Rolnictwa i Przemysłu Rolno-spożywczegodr hab. Arkadiusz Nowak, prof. UOanowak@uni.opole.pl
uczelniany koordynator ECTSdr Agnieszka Rombel-Bryzekagarombel@uni.opole.pl
USOSmgr Katarzyna Kochanowskakkochanowska@uni.opole.pl
promocji UO za granicądr Barbara Curyłobcurylo@uni.opole.pl
kontaktów w ramach Partnerstwa Wschodniegomgr Ludmiła Skochkoliudmyla.kashko@uni.opole.pl
studenckichMaciej Kochańskimkochanski@uni.opole.pl
RZECZNIKtytuł, stopień, imię, nazwiskokontakt
Praw Studenta UOdr Piotr Klimontowskipklimont@uni.opole.pl
dyscyplinarny ds. nauczycieli akademickichdr hab. Kamil Antonów, prof. UO kantonow@uni.opole.pl
dyscyplinarny ds. studentówdr Dariusz Muchaadwokatmuchad@wp.pl
dyscyplinarny ds. doktorantówdr Ewa Ganowiczeganowicz@uni.opole.pl
POZOSTALItytuł, stopień, imię, nazwiskokontakt
Kustosz Wzgórza Akademickiegoprof. dr hab. Stanisław Niciejastanislaw.nicieja@uni.opole.pl
Doradca współpracujący z AIPdr Tomasz Sowińskitsowinski@uni.opole.pl
.